Hakkımızda

 

CASA ANTİQ Hakkında

Merhaba! Bizler  geleceğin antikalarını günümüzdeki zevkleriyle yakalayanları bir araya getirmeyi hedefleyen bir platformuz. Amacımız tüm bu hızlı tüketim içerisinde kalitesini, tarzını ve öznelliğini koruyarak, hiçbir zaman değerini kaybetmeyecek ürünlere sahip olmak isteyen kişileri www.casaantik.com içerisinde ortak bir paydada buluşturmak.

Özel tasarımcıların imzalarını taşıyan,özel damgalı porselenler, belli bir dönemi yansıtan vintage eşyalar, el işçiliği, göz nuru ile hazırlanmış örtüler, zamanı durmadan yakalamaya çalışan saatler kısacası özel bir geçmişleri olan tüm eski fakat değerli vintage eşyalar casaantik.com adlı web sitemizde sizlerin beğenilerine sunulmaktadır. Sitemiz sayesinde koleksiyonluk değerli eşyalara sahip olabilirsiniz.

İster bireysel ister kurumsal kimliğinizle sitemize tamamen ücretsiz üye olabilirsiniz. Sizde böyle değerli vintage eşyalara sahipseniz ya da bu tarz vintage veya antika eşyalara sahip olmak istiyorsanız casaantik.com sizler için güvenli, doğru bir ikinci el online alışveriş sitesidir. müşterilerimize çevrimiçi alışveriş deneyiminde kalite, çeşitlilik ve kullanıcı dostu bir platform sunmayı hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunarken, güvenilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamaktır.

Biz Kimiz?

Ekibimiz, müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirlemiş deneyimli profesyonellerden oluşur. Amacımız, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunarak onların beklentilerini aşmak ve ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Neler Sunuyoruz?

CASA Antik olarak, geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulabileceği bir platform sunuyoruz. Karma koleksiyon, hat sanatı, numismatik ,cam ve porselen antika malzemeleri ve daha fazlası gibi birçok kategoriye sahip ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Kaliteli ve orijinal ürünleri müşterilerimize sunmayı taahhüt ediyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  1. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin memnuniyeti, en öncelikli hedeflerimizden biridir. Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınızı çözmek ve sizlere mükemmel bir müşteri hizmeti deneyimi sunmak için buradayız.

  2. Kalite ve Güvence: İşbirliği yaptığımız tedarikçilerle kaliteli ürünler sunmak için özenle çalışıyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onlara yüksek standartlarda ürünler sunmak bizim için önemlidir.

  3. Kullanıcı Dostu Deneyim: Kullanıcı dostu bir platformda kolay ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir ödeme seçenekleri, kolay navigasyon ve sezgisel arayüz ile alışverişinizi keyifli hale getirmek için çaba sarf ediyoruz.

  4. Güvenlik ve Gizlilik: Müşterilerimizin güvenliği ve gizliliği bizim için büyük önem taşır. Kişisel bilgilerinizi korumak için gerekli önlemleri alırız ve herhangi bir üçüncü tarafa paylaşmayız.

Bizimle İletişime Geçin!

Sorularınızı yanıtlamak, önerilerinizi dinlemek ve sizlere yardımcı olmak için her zaman buradayız. Müşterilerimizle güçlü bir iletişim kurmak ve onların geri bildirimlerini dikkate almak bizim için önemlidir. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilir veya müşteri destek ekibimizle doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

casaantik.com olarak, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Sizleri casaantik.com ailesine katılmaya davet ediyoruz ve güvenilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı diliyoruz.

BİZ NE Mİ YAPIYORUZ?

Kıymet biliyoruz!

İkinci el, nadir bulunan, eski, vintage tarzı belli bir dönemin izlerini taşıyan, yapan ustasının ruhunu yansıtan ürünlerini değerlendirmek isteyenleri ya da böyle ürünleri, hayatlarına katmak, sahiplenmek isteyenleri  bir araya getiriyoruz ve bu kıymetli eşyaların nesilden nesile aktarılmak üzere çıktıkları yolda onlara, güvenli bir şekilde gidecekleri yere varmaları için refakat ediyoruz. Uzun zaman önce yaşamış insanların, ardından bıraktıkları eşyalara sahip olmak, korumak, yaşanmışlığını devam ettirmek gerçekten ince bir zevktir.  ortak bir pazaryeri yaratarak ruhunuzu doyuracak, zevkinizi yansıtacak vintage eşyalara ulaşmanızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.